Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
76 postów 2944 komentarze

Żydowskie pachołki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Organizacje żydowskie z USA dążą do tego aby obrabować Polskę na ok. 60 mld zł, wyłudzając odszkodowania absolutnie im nie należne.

 Fakt ten jest ogólnie znany, nawet  dla ludzi niespecjalnie interesujących się tą tematyką (jak ja), głównie dzięki nagłaśnianiu przez takich ludzi jak red. Michalkiewicz czy Korwin-Mikke. 

Wydrwigrosze z USA wymuszeniami i przekupstwem dążą do wyłudzenia tych pieniędzy, które się im absolutnie nie należą. 

Nie są to nawet spadkobiercy obywateli polskich narodowości żydowskiej, którzy te majątki zostawili. 

Polskie władze powinny się temu przeciwstawiać a tego nie robią. Być może kierując się własnym interesem, udziałem w zysku, a być może będąc zastraszeni groźbami atakowania i oczerniania Polski na arenie międzynarodowej - co zresztą się dzieje (vide polskie obozy, fałszowanie historii)

Jeżeli nie zostanie wprowadzona do parlamentu siła zdecydowanie przeciwstawiająca się takim praktykom to oczywiście ci żydowscy wydrwigrosze swój cel osiągną. 

 

Jedyną siłą jasno przeciwstawiającą się temu i mającą realne szanse uczestniczenia w pracach przyszłego parlamentu jest partia KORWIN. 

JKM przedstawia jasno swoje stanowisko, że Polska nie powinna wydrwigroszom płacić, bo jest to niezgodne z umowami, prawem i sprawiedliwością. 

Natomiast w sytuacjach, kiedy istnieją spadkobiercy, to należy im własność oddać. Takie stanowisko oczywiście nie zadowoli ludzi mających obsesję na punkcie nienawiści do Żydów, ale jest to stanowisko rozsądne, ponieważ takich odszkodowań nie byłoby wiele (większość spadkobierców nie żyje) a zamyka drogę do stawiania się przez Żydów w roli poszkodowanych i wytrąca z ręki broń pozwalającą atakować Polskę z pozycji poszkodowanego, dyskryminowanego... - czyli ulubionej dla tej nacji. 

 

Nie mogą więc dziwić ataki żydowskich pachołków na Korwina i Michalkiewicza. Muszą oni zrobić wszystko dla unieszkodliwienia jedynej przeszkody na drodze odebrania Polsce tego majątku oraz przeprowadzenia wielu innych działań.

 

Muszą również udawać antyżydowskich bojówkarzy widzących żyda jako sprawcę wszelkiego zła, szerzących nienawiść itp. 

Ma to, moim zdaniem,  na celu po pierwsze odwrócenie uwagi od spraw ważnych związanych z antypolską, żydowską działalnością (o których mówi np. red. Michalkiewicz). 

Ma to również na celu pomoc dla tych amerykańskich organizacji szkalujących Polskę, w celu przedstawienia żydów jako ofiary polskiego antysemityzmu, co jest jednym z elementów tej kampanii dyskredytowania i wymuszenia korzystnych dla Żydów rozwiązań. Nie tylko chodzi tu o wyłudzenie majątku ale wiele innych spraw, które próbują rozmyć w takiej ogólnej antyżydowskiej papce. 

Powiedzenie, że Żyd jest winny konkretnej rzeczy, np. próbie wyłudzenia, prowadzenia antypolskiej kampanii itp…, czegoś co można dowieść, wykazać, jest czym innym niż powiedzenie że Żyd jest winny wszystkiemu złu na świecie. To drugie ma na celu „rozmyć”, „przykryć” to pierwsze. 

 

Nie dajmy się zwariować. 

KOMENTARZE

 • IMRAN
  poniekąd rozwiał Pan moje wątpliwości, które zapisałem na blogu p. Kosiura podwójnym O CO CHODZI ?

  dodam, że wątpliwości były niewielkie graniczące z pewnością.

  jeżeli ktoś z jednej strony wzywa do bojkotu, a z drugiej szkaluje "antysystemowych" kandydatów to wiadomo w czyim interesie działa.
 • Autor
  Nie rżnij Pan głupa.Zarówno Pan jak i Korwin wiecie dobrze,że Polska po wojnie spłaciła wszystkie swoje zobowiązania wobec obywateli polskich żydowskiego pochodzenia zamieszkałych po wojnie w dwunastu krajach Europy i dwóch krajach Ameryki Północnej.
  Wypłacenie odszkodowania lub zwrot majątku w tej sytuacji jest bezprawne i podlega oskarżeniu o zdradę stanu i interesów Polski.

  Tu jest fragment o umowie z USA.

  "W roku 1960 Polska (PRL) zawarła umowę odszkodowawczą (indemnizacyjną) z USA. „Na jej mocy Polska przekazała 40 mln dol. na „całkowite uregulowanie i zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych, zarówno osób fizycznych, jak prawnych, do Rządu Polskiego” z tytułu wszelkich decyzji o przejęciu mienia. Ta suma miała zostać rozdzielona „wedle uznania Rządu Stanów Zjednoczonych”. Dalej umowa stwierdza: „Po wejściu w życie tego układu Rząd Stanów Zjednoczonych nie będzie przedstawiał Rządowi Polskiemu ani nie będzie popierał roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych do Rządu Polskiego”. A ponadto: „Z prawnego punktu widzenia najważniejsze jest to, że Żydzi, którzy utracili majątki w Polsce podczas II wojny światowej, otrzymali już pełne zadośćuczynienie. "
 • @matterhorn 11:08:41
  Właśnie o tej umowie słyszałem wiele razy z ust Michalkiewicza i parę razy Korwina.
  Właśnie o to chodzi, że oprócz partii KORWIN nie będzie w przyszłym sejmie nikogo, kto jednoznacznie uznaje, iż żadne organizacje z terenu USA nie mają prawa niczego się domagać.

  Natomiast jak zaznaczyłem ja się tym tak mocno nie interesuje i nie wiem, czy to dotyczy spadkobierców obywatela polskiego, którzy chcą teraz odzyskać własność, albo jakiejś gminy wyznaniowej działającej w Polsce.

  Być może tu JKM racji nie ma. Ale to jest sprawa marginalna w stosunku do 60mld, które obecnie trzymający władzę gotowi są oddać.
 • @imran 13:16:12
  aj waj co za Świat, christe eleison co się dzieje? żyd żydowi żydem? co się porobiło?
  Niczym zadowolony goj uśmiechnąłem się, ale po 12s. zastanowienia przypomniałem sobie o licznych debatach w telawizji gdzie redaktor, prawicowiec i lewicowiec, a także rabin "niewiadomego" pochodzenia kłócą się ku uciesze gojów, a w sprawach kluczowych idą pod rękę.

  Obiecać można wszystko będąc pozaparlamentarną opozycją, ale jak zabraknie jednego głosu i będzie kurwin w parlamencie to to dopchnie, jak z lustracją.. obaw nie ma..

  "Żyd jest winny wszystkiemu złu na świecie"
  - kto stworzył monoteizm jahwistyczny?
  - kto stworzył przedsiębiorstwo holokaust?
  - kto wywoływał wojny i rewolucje?
  - kto stworzył pieniądz oparty na długu?
  - kto fałszuje historię ludzkości?
  - kto wypromował trzech "najwybitniejszych polaków" (JP2, Bolek, Piłsudski)?
  - kto okupuje nie swoje ziemie?
  - kto okupuje Polskę?
  - kto płaci czy też wyprał mózg imranowi?
  wyliczać mogę.. ale najważniejsze chyba napisałem..


  Wy jesteście tak głupi czy tylko opłacani?

  P.S.
  właśnie widziałem Gugała vs Kurwin (presstytutka vs "naukowiec")
  dwóch co to pięknie się różnią i krzywdy za nic sobie nie zrobią..
  kabaret trwa.. tyle, że to już nawet śmieszne nie jest :(
  śmiesznie by było gdyby obaj wzięli dożywotnio udział w show "celebrity shovel" w odcinku pt. "wszystkie k...y budują drogi w Polsce"
 • @wk..ny 20:08:41
  Tak tak,
  Korwin, który niezależnie czy będąc w sejmie, czy nie będąc zawsze miał te same poglądy teraz je z pewnością zmieni i coś tam dopchnie...
  .a jak w sejmie będą tylko sami swoi to będzie lepiej. NIkt nic nie będzie musiał zmieniać

  Walcz walcz, żeby przypadkiem nikt nie musiał nic zmieniać, żeby wszystko szło tak jak idzie.
  Walczcie ile sił, bo wasz ukochany system pada. Macie mało czasu. Bierz przykład z red. Nichcika, on pracuje jak szalony a Ty się lenisz. Pisz po trzy bzdurne notki dziennie, zasłużysz się.
 • @wk..ny 20:08:41
  A za obrażanie Polaków sugestią, że Jan Paweł II został wypromowany przez Żydów dostajesz bana.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY